گروه بایتک

بایتک (Bitech) از bi که به معنای دو و tech آمده است که مخفف کلمه فناوری است. و به مفهوم تازه ای اشاره می کند که ترکیبی از رایانه و تصویربرداری است. گروه بایتک شامل سه زیرمجموعه  مجتمع اطلاعاتی، الکترونیک بایتک و تجارت ltd bitech می باشد که به منظور ارائه مناسب ترین و بهترین راه حل ها در کشورهای متفاوت تاسیس شده اند که همه آنها بروی دو تکنولوژی کامپیوتر و تصویربرداری تمرکز کرده اند و در حال ترکیب این دو هستند.

معرفی گروه بایتک

کاغذ عکس بایتک          

تقریبا همه ی عکاس خانه ها و کسانی که عکس چاپ می کنند با کاغذ بایتک آشنایی دارند و به خوبی آن را می شناسند زیرا بایتک یک کاز حرفه ای در زمینه چاپ عکس می باشد که بعد از کاغذ متالیک دومین کاغذ پراستفاده در این زمینه می باشد. وزن های متفاوت، کیفیت و کنتراست های بالا، تنوع گرماژ از حداقل 115 گرم تا حداکثر 300 گرم، بسته بندی مناسب و حرفه ای، رزین شده (RC) شاید بهترین دلایل استفاده بالا از این کاغذ باشد.

کاغذ ابریشمی بایتک

کاغذ ابریشمی یا سیلکی یک کاغذ بدون نقص می باشد، وزن مناسب، بافت بندی درست والیاف منظم، تاثیر بسیار پایین خط و خش و اثر انگشت در آن، ماندگاری بالا و خشکی سریع این نوع کاغذ طرفداران زیادی دارد و معمولا کسانی که عکس باکیفیت و حرفه ای می خواهند از این نوع کاغذ استفاده می کنند در اینجا می توانید کاغذ عکس ابریشمی بایتک را مشاهده نمایید ;

کاغذ ابریشمی بایتک وزن 260 گرم

کاغذ ابریشمی بایتک

کاغذ گلاسه بایتک

کاغذی با درخشندگی بالا که دارای یک پوشش براق است و به عکس ها درخشندگی خاصی می دهد وبرای چاپ عکس های شما مناسب می باشد حداکثر وزن این نوع کاغذ 300 گرم می باشد و در انواع فوتوگلاسه، سوپر گلاسه، کوالیتی گلاسه تولید می شود که معمولا در هربسته 20 عدد می باشد اما جدیدا این نوع کاغذ بصورت 100 عددی در بسته هم تولید می گردد. می توانید کاغذ گلاسه 260 گرم را در اینجا مشاهده نمایید ;

کاغذ گلاسه 260 گرم 100 برگ

کاغذ فتوگلاسه 260گرم 20 برگ

کاغذ گلاسه بایتک

اهداف گروه بایتک

هدف اصلی و آخر گروه بایتک ایجاد تصاویر دیجیتال با ارائه مناسب ترین و بهترین راه حل های تصویربرداری دیجیتال برای عکاسی حرفه ای می باشد. گروه بایتک چندسالی هست که در این زمینه بصورت حرفه ای عمل می کند و روش های جدید و متمایزی در رابطه با چاپ در عکاسی ارائه می کنند که باعث شده است هزینه ها  کاهش و به افزایش بهره وری در سرعت، کیفیت و کنتراست و همچنین چاپ عکس به عنوان جایگزین آزمایشگاه های دیجیتال تبدیل شود.

گروه بایتک با برندهای حرفه ای در جهان همکاری می کند از جمله ;

• اپسون (تجهیزات عکس حرفه ای).

• HiTi (چاپگر تصعید رنگ Dye).

و همچنین گروه بایتن (BiTone)که زیرمجموعه گروه بایتک می باشد ;

• BiTone شامل موارد زیر است:

دستگاه انتقال حرارت عکس

دستگاههای انتقال عکس اشعه ماوراء بنفش

دستگاه لمینیت

مقالات جوهر افشان رول کنید

برگه های جوهر افشان

جوهر سابلیمیشن

مقالات تصعید

جوهرهای دای و پیگمنت

CISS (Continuous Ink Supply Supply) برای استفاده از جوهرهای سابلیمیشن ویژه

لیوان های سرامیکی ، کاشی ها و صفحه ها برای انتقال عکس توسط جوهر تصعید

بلورهای انتقال عکس با استفاده از فناوری انتقال UV

فیلم های لمینیت گرم و سرد.

تهیه و تنظیم : فروشگاه تخصصی متفاوت