کاغذ چاپ عکس بایتک

كاغذ پرینتر عکس BiTech  ازمواد اولیه درجه یک چین و تحت لیسانس شرکت بایتک کانادا تولید می گردد. کاغذ بایتک در واقع با سه لایه micro porous پوشش داده می شود که این امر باعث بالا رفتن کیفیت و درخشندگی آن می گردد.

کاغذ فتوگلاسه بایتک در مقابل نور و درخشندگی ها، بازخورد و انعکاس بسیار طبیعی از خود بروز می دهد و در برابر کاغذ های فتوگلاسه دیگر بسیار عالی عمل می کنند، در واقع این کاغذ بسیار حرفه ای می باشد و برای کسانی که بدنبال کاغذ های حرفه ای و سنتی برای چاپ کاتالوگ، عکس، بروشور، تصاویر سیاه و سفید، تصیویرهای نمایشی و ... بسیار مناسب می باشد.

بایتک (Bitech) از دو کلمه bi و tech   آمده است. و به مفهوم تازه ای اشاره می کند که ترکیبی از رایانه و تصویربرداری است. گروه بایتک شامل سه زیرمجموعه  مجتمع اطلاعاتی، الکترونیک بایتک و تجارت ltd bitech می باشد که به منظور ارائه مناسب ترین و بهترین راه حل ها در کشورهای متفاوت تاسیس شده اند که همه آنها بروی دو تکنولوژی کامپیوتر و تصویربرداری تمرکز کرده اند و در حال ترکیب این دو هستند.

معرفی گروه بایتک

کاغذ عکس بایتک          

در حال حاضر در اکثر آتلیه ها و چاپخانه های عکس از کاغذ عکس بایتک استفاده می کنند. زیرا این کاغذ به خوبی نیاز آنها را برطرف کرده و یک کاغذ چاپ عکس حرفه ای در این زمینه می باشد. وزن یا گرماژ های متنوع و متفاوت، بسته بندی مناسب و حرفه ای، کیفیت و درخشندگی بالا و دارای پوشش رزین شده (RC) از ویژگی های بارز این کاغذ می باشد. و همینظور که در بالا ذکر شد این کاغذ انعکاس بسیار طبیعی در مقابل نور از خود نشان می دهد و همین امر باعث می شود تا کاغذ فتوگلاسه بایتک نسبت به کاغذ های فتوگلاسه دیگر بسیار متمایز باشد. در ادامه انواع کاغذ چاپ عکس و ویژگی های آنها در چاپ را توضیح می دهیم :

کاغذ ابریشمی بایتک

کاغذ سیلکی بایتک یک کاغذ بدون نقص می باشد، وزن مناسب، بافت بندی درست والیاف منظم، تاثیر بسیار پایین خط و خش و اثر انگشت در آن، ماندگاری بالا و خشکی سریع این نوع کاغذ طرفداران زیادی دارد و معمولا کسانی که عکس باکیفیت و حرفه ای می خواهند از این نوع کاغذ استفاده می کنند در اینجا می توانید کاغذ عکس ابریشمی بایتک را مشاهده نمایید ;

کاغذ ابریشمی بایتک وزن 260 گرم

کاغذ ابریشمی بایتک

کاغذ گلاسه بایتک

کاغذی با درخشندگی بالا که دارای یک پوشش براق است و به عکس ها درخشندگی خاصی می دهد وبرای چاپ عکس های شما مناسب می باشد حداکثر وزن این نوع کاغذ 300 گرم می باشد و در انواع فوتوگلاسه، سوپر گلاسه، کوالیتی گلاسه تولید می شود که معمولا در هربسته 20 عدد می باشد اما جدیدا این نوع کاغذ بصورت 100 عددی در بسته هم تولید می گردد. می توانید کاغذ گلاسه 260 گرم را در اینجا مشاهده نمایید ;

کاغذ فتوگلاسه 260 گرم 100 برگ

کاغذ فتوگلاسه 260گرم 20 برگ

کاغذ گلاسه بایتک

اهداف گروه بایتک

هدف اصلی و آخر گروه بایتک ایجاد تصاویر دیجیتال با ارائه مناسب ترین و بهترین راه حل های تصویربرداری دیجیتال برای عکاسی حرفه ای می باشد. گروه بایتک چندسالی هست که در این زمینه بصورت حرفه ای عمل می کند و روش های جدید و متمایزی در رابطه با چاپ در عکاسی ارائه می کنند که باعث شده است هزینه ها  کاهش و به افزایش بهره وری در سرعت، کیفیت و کنتراست و همچنین چاپ عکس به عنوان جایگزین آزمایشگاه های دیجیتال تبدیل شود.

گروه بایتک با برندهای حرفه ای در جهان همکاری می کند از جمله ;

• اپسون (تجهیزات عکس حرفه ای).

• HiTi (چاپگر تصعید رنگ Dye).

و همچنین گروه بایتن (BiTone)که زیرمجموعه گروه بایتک می باشد ;

• BiTone شامل موارد زیر است:

دستگاه انتقال حرارت عکس

دستگاههای انتقال عکس اشعه ماوراء بنفش

دستگاه لمینیت

مقالات جوهر افشان رول کنید

برگه های جوهر افشان

جوهر سابلیمیشن

مقالات تصعید

جوهرهای دای و پیگمنت

CISS (Continuous Ink Supply Supply) برای استفاده از جوهرهای سابلیمیشن ویژه

لیوان های سرامیکی ، کاشی ها و صفحه ها برای انتقال عکس توسط جوهر تصعید

بلورهای انتقال عکس با استفاده از فناوری انتقال UV

فیلم های لمینیت گرم و سرد.

انواع کاغذ های چاپ عکس بایتک | نمایندگی کاغذ بایتک

کاغذ فتوگلاسه بایتک سایز A4 وزن 260 گرم 20 برگ

کاغذ سمی گلاسه بایتک سایز A4 وزن 260 گرم 20 برگ

کاغذ فتوگلاسه بایتک سایز A4 وزن 135 گرم 50 برگ پشت چسبدار

کاغذ سمی گلاسه بایتک سایز A3 وزن 260 گرم 20 برگ

کاغذ فتوگلاسه بایتک سایز A3 وزن 260 گرم 20 برگ

کاغذ کریستال بایتک سایز A4 وزن 260 گرم 20 برگ

کاغذ ابریشمی بایتک سایز A3 وزن 260 گرم 20 برگ

کاغذ کوتدمات بایتک سایز A4 وزن 108 گرم 100 برگ

کاغذ کریستال بایتک سایز A3 وزن 260 گرم 20 برگ

کاغذ فتوگلاسه بایتک سایز A4 وزن 260 گرم 100 برگ دو رو

کاغذ الترا گلاسه بایتک سایز A4 وزن 280 گرم 20 برگ

کاغذ فتوگلاسه بایتک سایز A4 وزن 260 گرم 100 برگ

کاغذ فتوگلاسه بایتک سایز A3 وزن 260 گرم 50 برگ

کاغذ سمی گلاسه بایتک سایز 5R وزن 260 گرم 50 برگ

کاغذ فتوگلاسه بایتک سایز 5R وزن 260 گرم 50 برگ

کاغذ فتوگلاسه بایتک سایز 4R وزن 260 گرم 100 برگ

کاغذ سمی گلاسه بایتک سایز 4R وزن 260 گرم 100 برگ

نکته : اگر کاغذ مورد نظر خود را در موارد بالا پیدا نکردید، نگران نباشید با تماس با نمایندگی فروش کاغذ بایتک به شماره 66176380 021 یا 7619938 0921 همکاران ما کاغذ شما را در کمترین زمان تهیه و برای شما ارسال می کنند.

امیدوارم از این مقاله نهایت استفاده رو برده باشید. قصد من از تولید این مقاله آشنایی شما با این کاغذ چاپ عکس فوق حرفه ای و ویژگی های بارز آن بود. کاغذ عکس بایتک از بهترین مواد اولیه تولید می گردد و ماندگاری بسیار بالایی دارد. توصیه من به شما این است که برای چاپ عکس های خود از کاغذ بایتک که حرفه ای در کار چاپ عکس عمل می کند استفاده کنید.

تهیه و تنظیم : فروشگاه تخصصی متفاوت