کارتریج قابل شارژ

کارتریج قابل شارژ به معنی این است که می توان آن را مجدد شارژ کرد و از آن استفاده کرد. بسیاری از کارتریج ها مانند اپسون، اچ پی و کانن امکان شارژ مجدد را ندارند و یا اینکه شارژ کردن کارتریج های فابریک آنها بسیار دشوار و زمان بر می باشد، کارتریج های قابل شارژ این مشکل را برطرف کرده و به خوبی نیاز مصرف کننده را برطرف می کند.

کارتریج قابل شارژ با هر بار پر کردن آن می تواند حدود 120 الی 150 برگ را چاپ کند و بعد از اتمام آن نیاز به تعویض کارتریج نیست و تنها باید جوهر وارد کارتریج شود. چیپست این کارتریج ها خودکار می باشد و یا به اصطلاح اتوریست است. به این معنی که وقتی خالی می شوند چیپ آنها صفر شده و بعد از تزریق جوهر دیگر نیازی به تعویض چیپ نیست.

همین ویژگی شاید کافی باشد تا مصرف کنندگان پرینترهای جوهرافشان از کارتریج قابل شارژ استفاده کنند اما عواملی هم چون کیفیت مناسب، هزینه پایین، سرعت بالا و .... می توانند از ویژگی های این کارتریج ها باشند.

فروشگاه متفاوت در تلاش است تا بهترین محصولات را در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده و به زودی در آینده ای نه چندان دور شاهد محصولات جدید چاپ، عکاسی، مواد مصرفی و ... خواهید بود.

کارتریج قابل شارژ

32 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 18 از 32 مورد

فیلترهای فعال