جوهر پرینترهای جوهرافشان

پرینترهای جوهرافشان از دسته پرینترهایی هستند که با کمک تکنولوژی جوهرافشان امکان چاپ را برای ما فراهم می کنند. در واقع با اسپری کردن یا پاشیدن جوهر به وسیله صفحات مغناطیسی این عمل را روی کاغذ انجام می دهد و این گونه است که چاپ را شکل می دهد.

پرینترهای جوهرافشان نسبت به پرینترهای دیگر معمولا مقداری ارزان قیمت هستند و بصورت خانگی یا تجاری استفاده می شوند  این پرینترها بصورت شش رنگ، پنج رنگ یا چهار رنگ ارائه می شوند که بسته به نوع پرینتر و برند آن متفاوت می باشد.

برای استفاده از این پرینترها شما نیازمند جوهر هستید حال می توانید از دای، پیگمنت یا سابلیمیشن استفاده کنید که بستگی به نوع استفاده شما دارد. جوهر اسکای برندی معتبر در بین کاربران می باشد این تولید کننده با بهره گیری از دستگاه های روز دنیا توانسته جوهری بوجود آورد که هم از لحاظ قیمت بصرفه بوده و هم از لحاظ کیفیت مورد قبول باشد.

جوهر اسکای تولید کننده انواع جوهرهای دای، سابلیمیشن یا حرارتی و پیگمنت می باشد که به خوبی توانسته بازار را به دست بگیرید. فروشگاه متفاوت با ارائه این محصول با قیمت و کیفیت مناسب برای شما مصرف کنندگان عزیز در نظر دارد تا شما را در یک چاپ حرفه ای و مناسب همراهی کند.

جوهر پرینترهای جوهرافشان

88 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 18 از 88 مورد

فیلترهای فعال