تخته شاسی عکس سایز 60×40

85٬000 ‎تومان
بدون مالیات

تخته شاسی چسبدار سایز 60×40

جنس : چوب

چسب قوی و مقاوم

با برداشتن لیبل، عکس را روی تخته شاسی بچسبانید

نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی

سلام امروز قصد داریم تا روشی ساده و آسان را برای چسباندن عکس روی تخته شاسی به شما آموزش دهیم. این روش را می توانید در خانه هم انجام دهید البته یکسری لوازم نیاز هست که در ادامه خدمتتون توضیح می دم.

وسایل مورد نیاز

تخته شاسی

عکس مورد نظر

یک عدد کاتر

اسپری تثبیت کننده عکس

(جهت ماندگاری بیشتر عکس )

پایه تخته شاسی عکس

(جهت زیبایی دادن به تخته شاسی )

روش نصب

ابتدا یک گوشه از تخته شاسی مقدار کمی لیبل یا برچسب را جدا کنید می توانید با کاتر این کار را انجام دهید بعد عکسی که چاپ کرده اید را روی تخته شاسی قرار دهید و از گوشه ای که لیبل یا چسب تخته شاسی را جدا کردید چسباندن را شروع کنید و به آرامی با دستانتان لیبل زیر عکس را جدا کنید و عکس را بچسبانید.

هنگام چسباندن عکس به شیارهای پشت تخته شاسی توجه کنید تا عکس را برعکس یا اشتباه نچسبانید چون دیگر نمی توان عکس را جدا کرد. بعد از چسباندن کامل عکس روی تخته شاسی آن را برعکس کنید و لبه های عکس که اضافه می باشد و از تخته شاسی بیرون زده است را برش بزنید.

می توانید تخته شاسی را به صورت برعکس روی مقداری روزنامه یا کاغذ تمیز قرار دهید و به طور دقیق و مسلط با کاتر لبه های اضافه را جدا نمایید.

در حالت عادی عمر عکسی که چاپ کردید کم می باشد و به مرور زمان کدر و رنگ اصلی خود را از دست می دهد برای جلوگیری از این مشکل می توانید روی عکس را مقداری اسپری کنید تا ماندگاری آن چند سال افزایش یابد. برای مشاهده اسپری می توانید از لینک های بالا استفاده کنید

Photo Board Size 40x60

مشخصات

تولید کننده
PARADISE
ابعاد
60×40 سانتی متر
نوع کاربری (پیشنهاد شده)
چسباندن عکس
گارانتی
اصالت و سلامت فیزیکی کالا
کشور سازنده
ایران
ضخامت
8 میلی متر
جنس
چوب

نظرات